HYRJELAJMESHOWBIZHarrojeni Jul Dedën e shëndoshë, aktori i dashur për publikun do iu...

Harrojeni Jul Dedën e shëndoshë, aktori i dashur për publikun do iu mahnisë me pamjen e re (Foto)

Aktori i humorit Jul Deda ka bërë një ndërhyrje për të humbur peshë. Në një fotografi të postuar në Instagram tregon se kilogramët e tepërt janë larguar dhe nga “bol” është kthyer në një “djalë të ri elegant”.

Nuk dihet Juli e mori këtë vendim pasi nuk ndihej rehat me peshën që kishte apo kishte ndonjë problem shëndetësor.

Edhe emra të tjerë të njohur kanë zgjedhur të përdorin këtë metodë për të humbur kilogramët e tepërt, mes të cilëve është edhe këngëtarja Fifi.

TE TJERA

spot_img