HYRJELAJMEPOLITIKËE pyesin a është xheloz për gruan, përgjigja e Metës i habit...

E pyesin a është xheloz për gruan, përgjigja e Metës i habit të gjithë

Presidenti Ilir Meta dhe bashkëshortja e tij Monika Kryemadhi do të mbushin plot 20 vite të martuar, pak muaj më vonë.

 

Kryetari i Kuvendit Ilir Meta dhe gruaja e tij Monika Kryemadhi, gjate ceremonise se 24 vjetorit te themelimit te Partise Socialiste te Shqiperise, organizuar ne ambientet e Teatrit Kombetar.

 

Pas shumë viteve në politikën shqiptare, çifti presidencial ka fituar besimin tek njëri-tjetri.

 

I ftuar në “Xing me Ermalin”, Meta tregoi dhe një sekret tjetër në marrëdhënien e tyre.

 

Ai u pyet:

 

“Bëheni xheloz për njëri- tjetrin, se jeni dobësuar, zbuluruar?”
Pas kësaj, Meta u përgjigj:

 

Monika është zbukuruar goxha… Jo, nuk jam xheloz, por unë gëzohem kur na pëlqejnë të gjithë. Po tani, si, do të na fusësh në sherr edhe kur, një ditë para vitit të ri.”

TE TJERA

spot_img