Do ia dilni nga një pengesë e madhe, zonja Meri jep lajmin e mirë për këtë shenjë horoskopi

Astrologe Meri njofton se Asteroidi Panacea ndodhet nen rrezatimin e yjesise se qendrueshme Regulus. Kombinimi i sotem tregon nevojen per vete sherim ne cdo aspekt te ekzistences. Menyra e sherimit mund te jete e ndryshme per secilin nga ne.

Dashi
Dita e sotme kerkon te merreni me pune qe ju frymezojne shpirterisht si arti apo ndonje talent sportiv e oraganizativ, Ne jeten erotike do kete nje takim shume romantik

Demi
Fshati dhe mali do jete terapi per ju ne kete periudhe. Ushqimet bimore dhe natyrale ne shoqeri konstruktive do jete nje autotherapi per ju

Binjaket
Informacioni dhe lezimi i librave interesante si edhe takimi me persona qe jane ne nje gjatesi vale me ju do ju bejen te ndjeheni mire dhe te dilni nga nje pengese e madhe

Gaforrja
Cuditerisht mund te pranoni ne diten e sotme se keni nje problem me nervat dhe keni nevoje per nje qetesim apo per nje kurim i cili duhet te kete baze natyrore

Luani
Asgje me shume se te pranoni te fshehtat tuaja qe akoma nuk i keni pranuar nuk mund t’ju qetesoj ne diten e sotme. Nje rrefim apo nje monolog do ju cliroj deri diku

Virgjeresha
Keni nevoje per nje ambjent me te qete dhe ju kete periudhe keni bere te kunderten duke mundur zerin e brendshem tuajin me zhurmat dhe zerat e te tjereve

Peshorja
Nje dite shume afer natyres suaj kjo e sotme ku ekuilibrat psikologjik do jene ato qe do kene me shume rendesi dhe ju dini si t’i peshoni nevojat tuaja

Akrepi
Doni te jepeni por ne te njejten kohe e frenoni veten tuaj pasi ndjeheni te lodhur ne ate qe keni dhene e bere deri tani. Dicka duhet te ndryshoj

Shigjetari
Per ju nena e sherimit eshte shoqeria apo gezimi dhe kjo do ju shoqeroj edhe kete periudhe. Vazhdoni te merrni mesazhe nga universi ne endrrat tuaja

Bricjapi
Kjo dite ju jep te drejten te keshilloni te tjeret por mundesisht te merreni edhe me nevojat tuaja pasi jeni bere nje gur ne fund te detit dhe mund te mebeteni aty

Ujori
Inxhiniere te mendimit dhe cdo lloj terapie mund te shpikni metoda te reja te jetes ushqyerjes dhe sjelljes. Mjafton qe edhe ju te beheni pjese e lojes

Peshqit
E keni me shume se te gjithe te nevojshme te shplodheni apo te vete sheroheni apo te gjeni kuren e duhur per dhembjet tuaja shpirterore dhe fizike. Keni nevoj per nje udherrefyes.

TE TJERA

spot_img