Në bashkëpunim me këngëtarin latin, Luana tregon projektin e ri

119

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca do të sjellë një bashkëpunim me këngëtarin e njohur latin këtë verë.

- PUBLICITET -

Luana ka udhëtuar së bashku me ekipin e saj në Spanjë për të realizuar një bashkëpunim me Jay Santos, një ndër zërat më të bukur latin të momentit.

Këngëtari është shfaqur në një video të Luanës me flamurin shqiptar duke thënë se Shqipëria është një vend i bukur.

- PUBLICITET -