“Flori dhe Flutura”/ Mumajesi çmend rrjetin, kush është vajza m isterioze që po përqafon?

171

Jo pak kuriozitet ngjalli fotoja e Flori Mumajesit teksa perqafonte nje vajze bjonde ne festen e ditelindjes se Arilena Ara.

 

Madje ne fotot e postuara ne Instagram ate e quanin “Flutra”. Nuk e dim nese ky eshte emri i vertete i vajzes apo edhe nje emer qe Flori mund te ja kete vendosur ne perkdheli vajzes misterioze.

 

Lexo edhe:   “E pamë dhe b*thën!”/ Ndjekësit “kryqëzojnë” keq këngëtaren e njohur, Xhensila Myrtezajn në videot e fundit me...