Renditja nga ata me më shumë fat gjatë verës 2020, tek ato me më pak

Renditja e shenjave më me fat të zodiakut për verën e 2020-ës

 

Gaforrja
Më në fund diçka fillon të lëvizë për shenjën e Gaforres. Një shenjë që ka përjetuar momente të vështira dhe veçanërisht të lodhshme për shkak të kundërshtimit të Jupiterit. Epo miq të Gaforres, gjërat më në fund po fillojnë të ndryshojnë për ju dhe përveç që do të jetoni një verë përrallore nga pikëpamja sentimentale, do të vijnë lajme të mira në lidhje me vendin e punës.

 

Binjakët
Venusi vazhdon të mbajë sytë nga ju miq të dashur të shenjës së Binjakëve dhe kjo do të thotë që takimet e reja do të favorizohen dhe nuk përjashtohen disa dashuri me shikim të parë. Për ata që tashmë jetojnë një marrëdhënie në çift, disa lajme të vogla do të ringjallin marrëdhënien. Një verë pozitive edhe për sa i përket punës!

 

Peshqit
Edhe për ju, miq të shenjës së Peshqve, një verë me fat në dashuri. Beqarët mund të gjejnë përfundimisht shokun e tyre të shpirtit, ndërsa çiftet do të përjetojnë momente pasioni dhe romance të fortë. Periudhë pozitive edhe për financat tuaja, por kini kujdes që të mos e tejkaloni me shpenzimet tuaja!

 

Bricjapi
Ndër shenjat më me fat të verës 2020 ne gjejmë gjithashtu të lindurit nën shenjën e Bricjapit. Mjedisi i punës, për të realizuar ato projekte që keni dashur prej kohësh është veçanërisht i favorizuar. Do të ketë lajme të mira në dashuri!

 

Peshorja
Një verë pozitive për ju që keni lindur nën shenjën e Peshores, edhe pse “kthimi” i një personi në jetën tuaj do të krijojë dyshime dhe konfuzion për ju, yjet sugjerojnë që të shikoni përpara. Dyert e mbyllura duhet të mbahen të mbyllura, ndërsa ato drejt së ardhmes duhet të hapen gjerësisht.

 

Akrepi
Lajmet e punës do të vijnë gjatë verës. Ju keni kohë që i prisni dhe më në fund do të shihni ato ndryshime që keni kërkuar gjatë disa muajve të fundit. Ndoshta dashuria do të kalojë në plan të dytë për pak kohë, por nga fundi i verës do të kompensoni kohën e humbur.

 

Dashi
Dialogu dhe durimi do t’ju bëjnë të zgjidhni, gjatë verës, ato probleme që keni grumbulluar gjatë sezonit të kaluar. Nuk do të jetë një kohë e fishekzjarresh, por do të ndiheni shumë më të qetë dhe në paqe me veten tuaj.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img