Ngjarje e rëndë, i riu shqiptar humb jetën në vendin e punës ja kush eshte ai…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kosovë. Mësohet se një i ri nga Gllogjani i Deçanit ka humbur jetën në vendin e punës.

 

Lajmin e ka bërë me dije në Facebook kreu i kësaj komune, Bashkim Ramosaj. Ai shkruan se ka humbur jetën Erion Isufaj.

 

“Tronditës lajmi për ndarjen nga jeta e të riut nga Gllogjani i Deçanit Erion Afrim Isufaj. Erioni humbi jetën trag jikisht në vendin e tij të punës. Ngushëllimet më të sinqerta familjes dhe të gjithëve për Erionin”, ka shkruar ai.

 

TE TJERA

spot_img