Kujtuam se u ndanë/ Gerta e BB dhe Florenti fotografohen bashkë në shtrat

Gerta Shino ka mbetur një prej vajzave më të komentuara të rrjeteve sociale, që pas daljes nga Reality Show, Big Brother. Ajo është përfolur të jetë ndarë nga partneri i saj Florenti, mirëpo së fundmi del se gjithçka është thashethem.

 

Çifti, i cili ndodhet bashkë me pushime, nuk ka kursyer fotot në rrjetet sociale, teksa Gerta ka postuar një foto nga shtrati, ku Florenti i ka kapur dorën.

 

“Por më pas të dëgjova të thërrisje emrin tim dhe tingëlloi si kënga më e bukur. Ti kurrë nuk bëre para me jetën tënde, po më prisje mua gjithë këtë kohë”, ka shkruar Gerta krahas fotos.

 

TE TJERA

spot_img