“Më ka mbetur fiksim”, aktori i njohur shqiptar “i befason” të gjithë: Dua ta puth në buzë Bujar Asqeriun

Kishim dqëgjuar shprehej të adhurimit për persomnazhe të ndryshme të artit, kulturës por edhe në zhanre të tjera, por e shprehur në këtë mënyrë, natyrisht që të lë gojëhapur.

 

Aktori Amos Zaharia i cili është pjesë e trupës që luan në komedinë “Boing Boing”, ndërsa në segemente të ndryshme të rolit të tij ai puthet me tre gra brenda shfaqes.

 

Zharai ka qenë i ftuar në emisionin “E diell” dhe është pyetur nëse do puthej me ndonjë mashkull në buzë ndërsa përgjigja e tij ka qenë befasuese. Ai tha se nëse do të kishte puthur ndonjë mashkull, ai do të ishte aktori Bujar Asqeriu.

 

“Për meshkuj më ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu, sa herë e shoh them ah Bujari. Si s’të putha njëherë. Po prit se ka karrierë të gjatë”, tha Amosi.

TE TJERA