Jozefina Topalli poston foton e ëmbël me familjen dhe tregon për herë të parë burrin

Jozefina Topalli është dhe do të mbetet një ndër politikanet më me zë në Shqipëri. Me pozicione të lakmueshme në politikë, Topalli ka qënë gjithë e rezervuar në lidhje me jetën e saj familjare.

Kush është bashkëshorti i Jozefina Topallit? Bashkëshorti i ish-kryetares së Kuvendit, Ndoc Topalli është një person pak i njohur për publikun shqiptar.

Ai ushtron profesionin e lirë, noter dhe shkëlqimin ia ka lënë demokrates Topalli.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME