Këngëtarja shpërtheu ndaj Arbana Osmanit dhe ia nxorri të palarat, Xhemi Shehu i përgjigjet ‘flakë për flakë’ (FOTO)

272

Mëngjesin e djeshëm, gjatë intervistës së saj në “Wake up”, Evis Mula tërhoqi vëmendjen me disa deklarata për Arbana Osmanin.

Teka kujtonte kohët e 16 viteve më parë kur prezantonte “Top Fest 1”, u duk se Evisit i kishin ngelur ende disa pakënaqësi nga Arbana.

Madje, ajo u shpreh se Arabana ishte “tme rruar” kur kishte marrë vesh për të.

Këtyre thumbave të hapur nuk iu përgjigj vetë Arbana, por mikesha e saj e ngushtë Xhemi Shehu.

Teksa publikoi në InstaStory një foto me këtë të fundit, Arbana shkroi me humor krahas postimit:“Në kërkim të një shoqeje të re”.

Foton e tyre e ripostoi Xhemi në InstaStory, duke i shkruar moderatores

“Evisi po të kërkonte.”