Këngëtarja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, nuk do u besoni dot syve sa vjeç ka mbushur ajo

148

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi ka një karrierë të gjatë nê televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin e saj.

 

Sot ajo feston ditën e lindjes dhe ka zbuluar me anë të një postimi moshën e saj.

 

“Në këto 41 vite më e mira që kam bërë për veten time është jeta”, shkruan ajo në foton ku shfaqet me një fustan që i nxjerr në pah format elegante trupore.

 

Duket se vitet kanë ndaluar për këngëtaren e njohur, pasi koha kalon por ajo mbetet gjithmonë mjaft në formë.