FOTO/ Ekspozohet buzë detit Arilena Ara dhe ‘çmend’ fansat

289

Këngëtarja e njohur Arilena Ara duket që po shijon disa ditë pushimi në rrezet e diellit dhe detin. Arilena vijon të surprizojë ndjekësit me pozat ‘e nxehta’. Ajo ka postuar foto të veshur me bikini.

 

Mund të themi që format e saj trupore janë shumë tërheqëse, dhe rrjeti ka plasur nga komentet.

 

Fansat kanë mbetur me të vërtetë të surprizuar nga pamja e këngëtares.