Rama feston sot datëlindjen dhe poston foton në krahët e nënës, më pas i ndodh gjëja e bukur që s’e priste

Sot kryeministri Edi Rama mbush 56 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, Rama ka zgjedhur të publikojë një foto me të ëmën, gruan që i dha jetën, siç shkruan ai.

Zonja Aneta shfaqet e lumtur krah të birit ndërsa ai e mban të përqafuar.

“Me gruan që më dha jetën. Zemër”, shkruan Rama teksa menjëherë ka marrë rekord pëlqimesh nga ndjekësit por edhe urime për ditëlindjen.

TE TJERA

spot_img