Të pasmet në plan të parë, Nevina Shtylla ‘ngre temperaturat’ me këtë video nga pishina

Një nga moderatoret më të njohura, dhe të dashura për publikun, nuk ka se si të mos jetë edhe e komentuar.

 

Nevina Shtylla, ish-miss Shqipëria 2010 është shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram ndërsa ndan video dhe foto me ndjekësit e saj.

 

Moderatorja ka publikuar së fundmi një video duke notuar në një pishinë në Vlorë. Ajo është veshur me rroba banjo të kuqe, ndërsa bie në sy trupi elegant dhe format perfekte.

 

Nevina ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, teksa shihet duke notuar në ujin e kristaltë. “Më mirë në Shqipëri”?, pyet ajo ndjekësit e saj përkrah videos.

 

TE TJERA