Ornela Muti nuk pranon të plaket, edhe pse 65 vjeç duket më se ksi se kurrë

185

Ikona e bukurisë italiane Ornela Muti njihet ndryshe edhe si legjenda e Hollywood-it, ku për vite me rradhë në ka mbajtur të mbërthyer pas ekranit me filmat e saj.

 

Kanë kaluar shumë vite nga shkëlqimi i saj në televizon dhe Ornela vazhdon të ruajë ende bukurinë e saj. Tashmë në moshën 65 vjeç aktorja shihet më në formë se kurrë dhe ëmbëlsia e saj nuk është vyshkur aspak me kalimin e viteve.

 

Mjafton të hyjmë në profilin e saj “Instagram” dhe shohim se Ornela vazhdon të mbetet një nga femrat më të bukura të Italisë.

 

Ne foton e fundit që ka postuar, ajo duket si një adoleshente.

 

Për më shumë ndiqni fotot e mëposhtme: