‘Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur’, përgjigja ‘epike’ e Arbana Osmani do iu lërë ‘pa fjalë’ (Foto)

Arbana Osmani është shumë e angazhuar për të na treguar gatimet dhe recetat më të shijshme në Instagram.

 

Gjithashtu moderatorja gjen dhe kohën për t’ju kthyer përgjigje pyetjeve të ndjekësve të saj. Në një postim të fundit, ku moderatorja shfaqet duke bërë sushi në shtëpi, dikush i ka bërë një koment për dhëmbët, dhe Arbana nuk ia ka lënë mangut.

 

“Se i ke dhëmbët si lepur dhe gjithë ato lek”, i shkruan një ndjekës, ndërsa Arbana ia kthen: “Lek i shkuar dëm o Artan”, i përgjigjet ajo.

 

Mjaftoi një batutë për ta kthyer situatën me humor për fansat e saj. Arbana është në pritje të ëmbël dhe pak ditë më parë bëri me dije se bebushi pritet të vijë në jetë gjatë verës.

 

TE TJERA

spot_img