Fryrjes barkut ia gjetëm zgjidhjen : Kjo është receta e cila do t’iu bëj…

281

Kjo eshte receta e vetme 100% natyrale qe lu fton kapsllekun me shpejt se il’açet. A e dini se edhe nepermjet jashteqitjes mund te humbisni peshe? Mund te duket qesharake por edhe zorresh se trashe do t’i beni nje nder te madh.

 

Pastrimi i zorres se trashe eshte nje menyre shume e mire per te permiresuar floren bak teriale te zorreve dhe te humbisni ne peshe.

 

Nevojitet detoksifikimi i saj qe te jete e paster nga tok sinat dhe per te lehtesuar problemet e tretjes.

 

Kjo gje eshte shume e thjeshte e mund t’a beni shume lehte ne shtepi.

Perberesit qe j’u nevojiten jane :1 filxhan kafeje me leng limoni te fresket, 2 luge gjelle mjalte organik, 2 luge gjelle xhinxher i grire ne rende dhe 3 gota uje.

 

Merrni nje ene dhe hidhni uje duke e vendosur me pas ne zja. rr qe te vloje. Me pas hiqeni nga zja rri ,vendoseni ne nje kane dhe shtoni mjaltin. Perzieni perberesit me pas shtoni lengun e limonit dhe xhinxherin. Pasi te keni perzier shume mire perdoreni kete pije 3 here ne dite.

 

Ju duhet t’a pini ne mengjes me stomakun bosh, ne mesdite para vaktit te ngrenies dhe serish ne mesdite pasi ka kaluar pak nga koha qe keni marre do. zen e dyte.

 

Mjaftoni te pini kete det oksifikim jave rresht cdo muaj dhe rezultati do te jete shume efektiv.