Flet vajza e mbijetuar nga tragjedia në Kombinat: Ju s’e keni idenë se çfarë kemi bërë për ringjalljen

Një ngjarje e rëndë u regjistrua në Kombinat të Tiranës.

Nënë e bijë, Zhaneta Josifi dhe Anisa Josifi, u gjetën të pajeta në banesën e tyre, ndërsa vajza tjetër 34 vjeçe, Blerta Josifi u dërgua me urgjencë në spital.

Ajo ishte në gjendje të rëndë, por tashmë është përmirësuar. 34-vjeçarja ka dhënë dëshminë e saj gjatë komunikimit me punonjësit e Policisë.

Ajo ka treguar shumë shkurt “peripecitë” që ka kaluar bashkë me të ëmën për ringjalljen, ku dyshohet se besonin tek Jehovai.

Mësohet se ajo u ka thënë efektivëve:

Ju se keni idenë se cfarë sakrificash kemi bërë ne, e se çfarë kaluam ne për të fituar ringjalljen.

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija e shkrimtarit Mitrush Kuteli, Atalanta Pasko. Lajmin e kanë bërë me dije në rrjetet sociale miqtë...

Aksident i rëndë në Itali, çifti shqiptar në gjendje kritike për jetën

Një tjetër aksident i rëndë ku përfshihen shqiptarë kë ndodhur në Itali.   Një çift shqiptarësh ndodhen në gjendje kritike pas një aksidenti të frikshëm të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...