Elvana s’flet më me Ermalin? Dalin mesazhet: S’do e fusja në shtëpi një si ty!

175

Aktori Ermal Mamaqi dhe bashkëshortja e tij Amarda Toska këtë fillim korriku po shijojnë pushimet në rivierën e bukur shqiptare. Ata kanë ndarë vazhdimisht në rrjetet sociale pamje të bukura piktoreske nga vendet që po vizitojnë, madje nuk kanë munguar as udhëtimet me jaht.

 

Dhe sigurisht e përditësuar për këtë udhëtim është mikesha më e ngushtë e familjes, Elvana Gjata, e cila merr foto e video live nga pushimet në Whatsapp-in e saj personal.

 

Por për një foto të fundit, ka plasur “sh erri” pasi Elvana ka bërë një koment mjaft nga cmues që Ermalit nuk i ka pëlqyer.

 

Ka qenë Ermali që i ka dërguar asaj një foto me djalin e tij Joelin, ndërsa Elvana ia kthen: “Po Joeli pse del vetëm me qenin në foto”.

 

“Zbulohen të tjera mesazhe fy ese nga @elvanagjataaaa dhe këtë herë në Whatcupin personal timin. Edhe gocën time personale ta kisha nuk do e fussha në shpi. Po iki të pi gotën e kosit. Ja pra miq…”, shkruan Ermali teksa i bën foto bisedës private.

 

Kjo sagë zënkash virtuale ka disa ditë që vijon pasi më herët këngëtarja bëri një koment të ngjashëm:

 

Në një video të ëmbël të Joelit me qenin e ri të shtëpisë, Elvana ka “bu llizuar” Mamaqin dhe na shkriu së qeshuri!

 

“Sa i mirë o Zot! Joeli si Ami, qeni si ty!”- janë fjalët e këngëtares në bisedën private.

 

Sigurisht këto fjalë e kanë bërë të qeshë Ermalin, i cili shkruan me humor krahas mesazhit:

 

“SKA NDAL!!! ZBULOHET BISEDA…Ja pra miq… Ja bul lizmi i @elvanagjataaaa në mesazhet private.”, ndërsa ndjekësit kanë shp ërthyer në të qeshura në komente.