‘Djalë me yll në ballë’, Vesa i bën Big Bastës urimin më të bukur të ditëlindjes

145

Vesa Luma dhe Big Basta janë padyshim një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. Dyshja publikojnë shpesh ne rrjete sociale dhe mes tyre nuk mundojnë dedikimet plot dashuri.

 

Big Basta ka festuar sot ditëlindjen dhe Vesa është siguruar që t’i shkruajë urimin më të bukur. Ajo shprehet se partneri është rritur me këmbë në tokë dhe i sigurt për të ardhmen e familjes së tij.

 

“Në një ditë si kjo lindi një djalë me yll në ballë, që u rrit me këmbë në tokë, por me mendje vizionare dhe i sigurt për të ardhmen e tij e të familjes së vogël, por me botë shumë të madhe që tashmë e kemi krijuar bashkë. Unë dhe Liani jemi shumë me fat që të kemi. Të duam shumë. Na u bëfsh 100 pak e shumë”, krahas një fotoje të publikuar në rrjete sociale.