Gazetarja Sonila Meço paska një super vilë pushimesh, pamjet e saj na lanë pa fjalë

Gazetarja e njohur dhe e dashur për publikun, Sonila Meço ka zgjedhur që keto dite te nxehta ti kalojë në vilën e saj në Dardhë të Korçës, mes bredhave të lartë qe rrethojnë vilën dy katëshe e gjitha prej guri.

 

Mesa duket Sonila Meço dhe bashkëshorti i saj kanë investuar për të kaluar pushimet në gjelbërimin që të fal zona e Dardhës, por edhe magjia e bardhesise se bores ne dimer.

 

““Të “ushqesh” një kopësht me lule nis me duart në pleh, por përfundon duke ushqyer shpirtin. Në shtëpizën tonë jemi të gjithë kopshtarë,”- shkruan Sonila Meço në rrjete sociale, përkrah fotove të publikuara.

 

TE TJERA

spot_img