Me foton e fundit, Ronela Hajati lajmëron një nga projektet që ka më shumë qejf

Ronela Hajati ka treguar me postimin e fundit se është duke u përgatitur për projektin e saj më të rri muzikor.

 

Këngëtarja ka publikuar një foto me pamjen e kuruar deri në detaje, ku ka treguar se projekti që do të sjellë është ndër ata që ka më shumë qejf.

 

“Grupi shumë i fort Aventura, jo s’po ma nin o plak! Kush po pret për këngën time të re? Është një nga këngët e mia që kam më shumë qejf”, shkruan Hajati në postimin e fundit.

 

Deri më tani Ronela është kujdesur të sjellë këngë mjaft ritmike për muajt e nxehtë të verës dhe me siguri edhe kjo do të jetë një prej tyre.

TE TJERA

spot_img