Çiljeta dhe Alban Hoxha më të lumtur se kurrë, këngëtarja ngacmon portierin e Partizanit, ja postimi në Instagram

205

Çifti Alban Hoxha dhe Çiljeta Xhilaga duket se po përjetojnë një lidhje të konsoliduar Prej thuajse katër vitesh, Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha janë në një marrëdhënie me njëri-tjetrin.

Portieri i Partizanit dhe këngëtarja, prej ditësh janë vendosur në qendër të mediave rozë, pasi u përfol për një shtatzëni të mundshme të këngëtares, gjë të cilën ajo e mohoi, sot ka postuar një video me Albanin.

Teksa është duke udhëtuar me makinë dhe është duke regjistruar një video, gardiani i Partizanit, shfaqet serioz dhe mjaft i përqendruar në drejtimin e mjetit.

Kaq i është dashur Çiljetës për të postuar videon me shkrimin: “Se e kemi shoferin serioz ne timon