Aksidentohet aktorja e njohur, në makinë kishte edhe bashkëshortin me djalin e vogël

Një aksident i rën dë ka ndodhur në Turqi, ku një makinë është përplasur dhe është kthyer përmbys. Sipas mediave vendase, në makinë ndodheshin këngëtari Alişan, bashkëshortja e tij aktorja e njohur turke Buse Varol dhe djali i tyre 2 vjeç.

Aktorja dhe dhe djali i saj janë tronditur shumë nga ky aks dent, ndërsa këngëtari Alişan ka pësuar një lëndim në krah. Kujtojmë që Buse Varol e cila njihet nga roli i Mislimelek në serialin “Kryeqyteti Abdylhamid”.

TE TJERA

spot_img