“Zhùlse, uli poshtë”, fansat ‘masákrojnë’ këngëtaren e famshme me këmbë të pista

195

Këngëtarja australiane Delta Goodrem komentohet shpesh për stilin e saj “madhështor” kur del si jurist në skenën e The Voice, por veprimi i fundit e ka vënë në vëmendje për një tjetër arsye. 35-vjeçarja i la shikuesit pa fjalë kur ngriti këmbët e písta mbi tavolinë.

 

Imazhet u shpërndanë me shpejtësi të madhe dhe fansat i sugjeruan që të bënte një dush pasi këmbët e saj ishin shumë të pista. Nuk kanë munguar edhe komentet e tipit “je zhùlse, mbaji këmbët poshtë”.

 

“Laji ato dréq këmbësh”, “Delta më mirë mbaji ato këmbë poshtë”, “A mund t’i lash ato këmbë para se t’i shfaqësh në kamera?”, kanë qenë disa nga komentet që i kanë bërë këngëtares. Delta bëri këtë veprim pasi po “lùftonte” me anëtarët e tjerë të jurisë për konkurrentin Nathan Issac.