“Leku letër”, ja shenjat e horoskopit që do të lundrojnë në para gjatë korrikut

Duhet ta pranoni që kur bëhet fjalë për financat për disa njërëz është njëlloj si në fillim, në mes apo fund të muajit.

 

Pushimet, dëshira për shopping, por edhe dasmat e vazhdueshme (keni qenë ndonjë të tillë apo jeni freskët edhe për sivjet) na lënë në përgjithësi trokë gjatë verës. Megjithatë kjo nuk vlen për shenjën e mëposhtme, e cila jo vetëm që nuk ka probleme me financat, por do ta ketë xhepin më shumë se plot gjatë këtij muaji. Vendosja e asteroidit Xiron pranë Dashit dhe asteroidit Urania do të përmirësojë ndjeshën gjendjen ekonomike të Peshqve.

 

‘’Peshqit mund të shpenzojnë pa frikën se do të mbeten pa gjë. Financat nuk janë problem për këtë muaj, përkundrazi bëni plan se si t’i prishni pasi do të qarkulloni në duar shumë para.’’-përfundon ajo. Kësaj i thonë të zhytesh në lekë si Peshqit.

‘Çfar lidhje ke ti me sportin’? Alesia Bami u përgjigjet komenteve negative!

“Më lër të flas” është një nga programet më të ndjekura të momentit, ku tashmë ka nisur dhe sezonin e dytë me po të...

Pjesmarrja në Kënga Magjike, flet Irma Libohova: Nuk kam hyrë për…

Irma Libohova ishte e ftuar në ‘Abc e Pasdites’ ku foli për këngën me të cilën merr pjesë në ‘Këngën Magjike’ këtë vit.   Kënga “E...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME