Kjo do të jetë java më e kèqe për këto shenja horoskopi, zbuloni nëse jeni mes tyre

163

Kjo javë (22 – 28 qershor) do të jetë më e kèqja për tre shenja horoskopi, por nuk ka asgjë për tu shqètësuar. Situata nuk është aq e kèqe sa tingëllon. Dielli do të lëvizë në anën e intuitës dhe gaforrja protektive do të ndikojë tek zemrat e të gjithëve. Por do të ndikojë edhe në një tjetër anë, duke sjellë një ndryshim të papritur dhe pak strès.

 

Luani – Është diçka e rrallë që Luani të ketë nevojë për të qenë vetëm. Kur dielli të hyjë në aspektin tuaj shpirtëror, keni qenë duke kërkuar izolimin. Ekziston një mënyrë shumë e mirë brenda zemrës suaj dhe ju duhet kohë vetëm për të përpunuar gjithçka që ndjeni. Do të dëshironi të arrini deri në pjesën ku qëndrojnë ndjenjat tuaja të vërteta dhe nuk mund ta bëni këtë kur bota ju kërkon të largoni ndjenjat tuaja. Nuk ka asgjë të keqe të qëndroni vetëm dhe mos u shqetësoni: askush nuk do të harrojë për ty.

 

Virgjeresha – Mund të ndiheni të vetmuar dhe të distancuar. Kjo ju bën të ndiheni në ankth dhe do të filloni të analizoni. Thjesht kujtoni se nuk keni përse e vështirësoni kaq shumë situatën pasi po bëni më të mirën tuaj. Mund të ndiheni të zemëruar me miqtë tuaj ose keni nevojë për ta më shumë se kurrë. Hidhini një sy situatës në aspektin objektiv dhe lini veprimet të flasin vetë.

 

Shigjetari – Ju po ndjeni se po bëhen disa ndryshime të mëdha në të njëjtën kohë. Merrni frymë thellë. Kjo është një kohë e çuditshme për ju dhe ende ndjeni efektet e jo vetëm një eklipsi hënor në shenjën tuaj të zodiakut, por edhe një eklips diellor. Kjo verë sjell ndryshim të jashtëzakonshëm dhe me shumë mundësi do të ktheni kokën mbas duke ditur se ngjarjet që shfaqeshin ishin ato që ju shkaktuan diçka në të ardhmen. Ndërkohë, ju jeni duke jetuar në hapësirën e çuditshme që qëndron midis dy kapitujve shumë të ndryshëm në jetën tuaj. Jepini kohë vetes të mësoheni me të.