Këngëtarja shqiptare tregon momentin e sikletshëm: Më shkuli flokët mes koncertit

131

Mihrije Braha është një nga këngëtaret e preferuara të publikut dhe gjithmonë na ka treguar detaje nga për jetën e saj.

- PUBLICITET -

Në emisionin ‘Prive’, ajo i është përgjigjur disa pyetjeve të fansave, ku një ndër to ishte se cila ka qenë situata më qesharake që ka kaluar. Ajo rrëfeu se një vajzë e vogël i ka shkulur flokët mes koncerit, për ta vërtetuar nëse mban paruke apo jo.

“Kam një histori shumë interesante. Në një koncert në një palestër sportive ku ishin rreth 3 mijë njerëz kanë dalë shumë fëmijë për të më përqafuar dhe njëra me përqafoi dhe më shkuli flokët. Unë e pyeta pse po mi shkul flokët dhe vajza u shpreh se më ka thënë mami që ti mban paruke, nuk i ka flokët e veta prandaj provoje nëse është e vërtetë apo jo”, ka treguar këngëtarja.

Këngëtarja njihet edhe për linjat e trupore, aq sa duket sikur koha ka ndaluar për të. Madje ajo në këtë emision deklaroi se nuk bërë operacione plastike.

- PUBLICITET -