Kejsi i thotë se do bëjë foto n*do, ‘shpërthen’ keq Sabiani

Ditën e djeshme Sabiani ka qenë i ftuar në emisionin “Why Not” në RTV Ora, ku ka folur për veten dhe vajzën e tij, Kejsin.

 

Në një moment Kejsi ka treguar që nuk ka bërë asnjë foto n*do deri më tani, por në të ardhmen ka në plan të bëjë një set.

 

Ndërkohë Sabiani ka mbetur i habitur dhe i është drejtuar me fjalët: “Çfarë do bësh ti, u bëfsh lëmsh?”

 

Pjesë nga biseda:

Roza Lati: Kejsi, më trego tre raste kur ke bërë foto n*do?

Kejsi: Nuk kam bërë foto n*do, do bëj në vazhdim, kam qejf për një set.

Sabiani: Çfarë do bësh ti që u bëfsh lëmsh, do bëj thotë?!

Kejsi: Premtimet pra. (Qesh).

TE TJERA