E ‘zhd ukur’ prej 3 muajsh, Elvana Gjata rikthehet me…

Këngëtarja Elvana Gjata ka qenë shumë pak aktive në rrjetet sociale këto 3 muajt e fundit. Ajo ka zgjedhur të qëndrojë e tërhequr, ndërkohë që vazhdimisht jemi me sfida të shumta. Elvana është rikthyer sërish dje në rrjetet sociale ku ka publikuar një foto me një mesazh tepër domethënës.

 

“Askush nuk mund të ta mbyllë gojën. Fol”, shkruhet në fotot e këngëtares e cila mban në duar një poster. Elvana ka zgjedhur një veshje në ngjyrë bezhë dhe një ‘look’ minimalist për këto foto duke ia lënë gjithë vëmendjen mesazhit që ka dashur të përcjellë.

 

Kujtojmë se disa ditë më parë figurat e njohura publike u bënë bashkë në një marshim të gjatë nga sheshi ‘Nënë Tereza’, i cili dën onte ab uzuesit.

TE TJERA