Çiljeta Xhilaga shtatzënë me portierin e kombëtares shqiptare? (FOTO)

Prej tre vitesh bashkë, këngëtarja Çiljeta Xhilaga dhe portieri i Partizanit Alban Hoxha do të bëhen prindër për herë të dytë.Burime për “Kids’Time” bëjnë me dije se Çiljeta është në pritje të ëmbël.

 

Sakaq, mësohet se ajo është në muajt e parë të shtatzënisë dhe deri tani duket se gjithçka po shkon mirë.

 

Çifti ndërkohë kanë dy djem, nga martesat e mëparshme, Fernandon (Çili) dhe Bekon (Albani).Kujtojmë që Çiljeta së fundmi ka qenë e përkushtuar ndaj fesë islame dhe kryesisht postimet në rrjetet sociale kanë qënë në lidhje me këtë fushë.

 

TE TJERA

spot_img