A do të ketë rreshje shiu këtë fundjavë ? Mësoni se si do të jenë temperaturat pastaj vazhdoni me planet

186

Për të gjithë ju që keni planifikuar ditë buzë detit e shtuna ju ofron diell dhe temperatura të përshtatshme. Në pjesën veriore e verilindore gjatë mesditës, do të shfaqen reshjet e shiut.

Ditën e diel, moti do të nisë i kthjellët, por vranësirat në zhvillim përgjatë zonave malore dhe pranë tyre do të pasohen nga reshje shiu të përkohshme. Në lindje mundësi për shtrëngata me rrufe.

Era, do të mbizotërojë nga veriperëndimi e lehtë dhe gjatë së dielës e vrullshme në bregdet duke sjellë shtim të dallgëzimit të forcës 3 deri 4 ballë, ju urojme nje fundjave te mbare