Zaimina Vasjari feston ditëlindjen krah bash këshortit, vëmendjen ia mori tjetër kush

173

Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari ka festuar ditën e sotme ditëlindjen.

Ajo ka ndarë me të gjithë disa pamje në Instagram nga ky moment i veçantë.

Vihet re që Zaimina, e veshur me të kuqe ka zgjedhur të festojë krah bashkëshortit dhe vajzës së vogël.

Mirëpo, vëmendjen e të gjithëve e ka marrë torta, e cila ndryshe nga çfarë jemi mësuar ishte në ngjyrë të zezë.

Nuk dihet pse bukuroshja ka bërë një zgjedhje të tillë, por një ndër arsyet mund të jetë dekorimi i kombinuar prej saj.