“E kemi pjeshkërimin në gjak”, Elton Ilirjani prezanton mbesën super yll

212

Biznesmeni Elton Ilirjani tashmë është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në media e që tërheq shumë vëmendjen me pozat e tij dhe stilin ekstravagant.

 

Së fundmi Eltoni ka prezantuar mbesën e tij Renee, me të cilën ka postuar një foto në Instastory duke e quajtur “Supermbesa”.

 

Renee në profilin e saj ka postuar gjithashtu foto me Eltonin duke shkruar: “E kemi pjeshkërimin në gjak”.

 

Nga fotot e postuara shihet se mbesa e Eltonit është shumë bukuroshe dhe super s*ksi. Ajo jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku jeton edhe vetë Elton Ilirjani.