Shkelzen Berisha me “patentë të re” pasi policia ia mori para rreth një jave për tejkalim shpejtësie

207

Djali i ish- kryeministri të vendit Sali Berisha, Shkëlzeni, ka gjetur një “zgjidhje” pasi Policia Rrugore i mori patentën rreth 1 jave më parë për tejkalim shpejtësie.

Ai ka publikuar foton me partneren Armina Mevlani, dhe kjo e fundit që i jep makinës teksa Shkëlzeni nuk mund të jetë shofer pasi nuk ka patentë.

Shkëlzeni shkruan ‘patenta e re’ me humor për Armina Mevlanin.

Lexo edhe:   Olti Curri “thumbon” Vipat: Keni shpenzuar shumë para për të bërë buzët, mos mbani…