‘Operacione shumë kjo?’, Luana Vjollca ua mbyll gojën të gjithëve

216

Moderatorja e njohur Luana Vjollca tregohet shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto, të cilat marrin të gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj.

 

Luana është shumë e komentuar për format e saj trupore, madje është përfolur dhe për operacione publike. Megjithatë së fundmi ajo iu ka mbyllur gojën të gjithëve për aludimet e tyre.

 

Moderatorja ka publikuar në Instastory një postim të fansave të saj. Ato kanë bashkuar dy foto të Luanës, një në moshën 8-vjeçare dhe një e rritur. “Hmm. Operacione shumë kjo? B*tch please, shikojeni kur ishte 8 vjeç”, kanë shkruar fansat.

 

Me anë të publikimit në Instastory, Luana e ka miratuar, duke treguar që nuk ka operacione në trupin e saj.