Video-Për mos tu humbur/ Visjani tremb keq Marinën, “i fluturon” telefoni nga dora

Nuk kanë munguar të qeshurat dhe lojrat e aktorëve me njëri tjetrin gjatë xhirimeve të spektaklit “Klanifornia”,

 

Aktori Visjan Ukcenaj ka trembur moderatoren Marina Vjollca dhe reagimin e saj e ka publikuar me video në Instagram.

 

Marina është trembur shumë, aq sa ka bërtitur me të madhe dhe i ka rënë telefoni nga duart.
“Kur të shihni videon do kuptoni pse Marina po qesh nga halli”, ka shkruar Visjani krah videos.

 

TE TJERA

spot_img