Si asnjëherë më parë, këngëtarja e njohur shfaqet pa ‘make-up’ dhe me flokë origjinale

152

Cardi B ka ditur gjithmonë si të bëhet kryefjala e mediave rozë. Reperja e njohur ka një ‘fiksim’ për paruket shumëngjyrëshe që shpesh herë jemi mësuar që ta shohim në video klipet e saj.

 

Por së fundmi Cardi B ka treguar një tjetër anë të saj që nuk jemi mësuar ta shohim. Atë pa ‘make up’ dhe me flokët e saj origjinale.

 

‘Këto janë flokët e mi të vërtetë’ shkruan reperja që shfaqet natyrale si asnjëherë më parë në Instastory.