“Paqe” mes Veliut dhe Çobos, “vërshojnë” komentet në faqen e Policisë së Shtetit: Pse i fshini o…(Foto)

Drejtori i Policisë së Shtetit Ardi Veliu dhe Zaida Çobo bënë ‘paqe’ ditën e sotme, pas publikimit të videos me ar më, që bëri bujë në të gjitha mediat.

 

Ky pajtim u reflektua edhe me anë të një fotoje ku Veliu dhe Çobo shiheshin të ulur në një tavolinë me Aida Hajnan dhe krahas saj, Drejtori i Policisë së Shtetit i kërkonte falje për herë të dytë, publikisht.

 

Poshtë kësaj fotoje, komentuesit janë sulur në faqen e Policisë së Shtetit për të lënë mendimin e tyre në lidhje me këtë a kt, por shumë prej tyre janë ankuar se u janë fshirë komentet.

 

“Halja hal* mbetet, ty duhet të të vijë turp të dalësh nga shtëpia,”- shkruan njëri.

“Pse i fshini komentet o intrigantë,”– shkruan një tjetër.

Por mes tyre, ka edhe njerëz që e kanë komlimentuar Veliun për këtë vizitë.

“Bravo tani veprove siç duhet,”- shkruan një tjetër.

 

Gjithsesi dyshja i kanë lënë pas keqkuptimet. Çobo tërhoqi padinë ndaj Veliut, por u shpreh se çështjen e dhu nimit të dajlit të saj do ta ndjekë deri në fund.

TE TJERA

spot_img