“Kujdes, po e zgjodhe me të mirë se veten ta marrin të tjerat”, Rudina Dembacaj kë rcënon hapur

321

Mbetet një ndër personazhet më të komentuar dhe me interes për publikun e gjërë, bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku.

Që prej ndarjes nga bashkëshorti dhe lidhjes së re me ish-deputetin Mark Frroku jeta e saj është vënë në qendër të mediave rozë.

Moderatorja dhe aktorja poston shpesh foto nga jeta e saj e përditshme dhe më të dashurin e saj, Mark Frrokun. Së fundi ajo ka postuar një foto me Markun ku nuk kanë munguar dhe komentet në drejtim të çiftit.

“Po e zgjodhe me të mirë se veten ta marrin të tjerat prandaj kujdes’- është një ndër komentet në drejtim të moderatores. Por si gjithmonë Rudina nuk e ka lënë pa një përgjigje komentuesin.

“Le të tentojnë ????”- shkruan Rudina.