HYRJELAJMESHOWBIZSot eshte nje nga kengetaret me te dashura per publikun, e njihni...

Sot eshte nje nga kengetaret me te dashura per publikun, e njihni se per ke behet fjale

Ajo është shumë e dashur për publikun. U bë me të shpejtë e famshme, më shumë për faktin se u lidh me reperin Mozzik sesa për talentin a këngët e saj.

 

Megjithatë, përmes lidhjes me kengetarin ferizajas, ajo arriti ta piziciononte vetën mes emrave më të përfolur të shoubizit vendor

 

Loredana Zefi dhe Mozzik janë ndarë dhe shkaku i vërtet i ndarjes ende nuk është bërë i ditur. Ish çifti kanë një vajzë të vogël, e cila po rri me të ëmën.

 

Siç kuptojmë, këngëtarja së shpejti po vjen me projekt të ri muzikor, që do të jetë i dedikuar për tregun botëror. Se si do ti ecë, mbetet për tu parë.

 

Po flitet shumë se Loredana ka realizuar disa ndërhyrje në futyrën e saj. Në “Kosovare”, prezantojmë Loredanen si fëmijë.

TE TJERA

spot_img