“O artist i shqiptarisë”, pajtihen më në fund Sabri Fejzullahu dhe Sinan Vllasaliu…?

Mbrëmjen që lamë pas, këngëtari i njohur Sinan Vllasaliu mbajti një koncert mjaft të veçantë, edhe pse publiku mungonte.

Në një transmetim të drejtpërdrejtë nga Qendra Kulturore ‘Klan Kosova’, këngëtari interpretoi hitet e tij më të bukura ndër vite bashkë me grupin e tij.

Një nga miqtë dhe kolegët e tij, Sabri Fejzullahu ka vendosur t’i dedikojë disa fjalë publikisht.

“Të kam në gjak o Sinani jem, o artist i shqiptarisë”, shkruan Sabriu i emocionuar.

Mbështetja mes kolegëve është gjithmonë për t’u vlerësuar dhe duket se Sabriu dhe Sinani e bëjnë më së miri këtë.

TE TJERA

spot_img