‘Më ndryshove jetën’, Klea ndan momentin më të ëmbël me vogëlushin e porsalindur

140

Çifti i njohur, Klea Huta dhe Elgit Doda dy ditë më parë janë bërë prindër. Moderatorja po përjeton ndjesinë më të bukur të të qenurit nënë dhe këtë e ka dëshmuar dhe me fjalët e saj.

- PUBLICITET -

Klea solli në jetë një djalë të cilit i vendosën emrin e veçantë Krid. Lajmin e ëmbël dyshja e bënë të ditur duke postuar në rrjete sociale foton e parë me vogëlushin e porsalindur. Së fundmi Klea ka publikuar një foto pranë Kridit, në të cilën shihet duke i mbajtur dorën e vogël.

Moderatorja e ka shoqëruar foton me këngën “Tu me cambiaste la vida” nga Rio Roma, që në shqip do të thotë “Ti më ndryshove jetën”.

- PUBLICITET -