Meri njofton këtë shenjë horoskopi: Do zbuloni tradhëtinë

175

Astrologe Meri njofton se Eklipsi hënor i datës së sotme do të jetë në gradën 15 te Shigjetarit dhe do ndikohen më së shumti shenjat Binjak, Virgjeresh, Peshq dhe Shigjetar. Te gjitha gjerat do duken te PAQENDRUESHME.

 

Kundeshtimi qe i vjen nga planeti Marsi tregon luften dhe friken, armikun e padukshem dhe rrezikun, mjegullnajen qe na rrethon, tradhetine dhe mashtrimin. Gjate ketyre diteve do kuptojme utopine dhe endrrat qe nuk kane vlere, tradhetine dhe mashtrimin. Do dalin ne pah genjeshtrat apo fytyra e vertete e genjeshtert e personave qe kemi idealizuar apo e vetes sone

 

Dashi
Shenja juaj do perjetoj nje moment te fuqishem ndricimi ne lidhje me horizonte te reja, mundesi te reja, udhetime, studime dhe kontakte te rendesishme. Kujdes nga kundershtaret

 

Demi
Do hapet perpara jush e gjithe fushepamja e ceshtjeve ekonomike e personale qe kane qene te kushtezuara. Ndoshta do fitoni gjithcka por ndoshta mund te jete thjesht nje enderr e bukur

 

Binjaket
Ne fushen e marredhenieve do kete situata te fuqishme, ndarje e sqarime por qe ne disa raste do ta keni kuptuar me vonese qe keni qene mashtruar e tradhetuar apo anasjelltas

 

Gaforrja
Ceshtje te perditeshmerise dhe shendetit e punes do jene ne qender te vemendjes. Duke ju kujtuar qe jo cdo pune apo veprimtari e kesaj periudhe eshte e duhura

 

Luani
Dashurite e medha meritojne momente te medha dhe funde te medha. Perpiquni t’i jepni fund me hijeshi nje marredhenie te genjeshter

 

Virgjeresha
Nje marredhenie familjare apo nje biznes familjar do kete nje lloj problemi apo do kuptoni nje mashtrim apo tradheti e cila ju ka bere te jetoni nje mashtrim

 

Peshorja
Nje ide e re dhe nje plan i ri por me mundesi dhe me nje filozifi te re do ju beje ta kaloni lumin e pengesave. Perndryshe do jeni shume te zhgenjyer me veten

 

Akrepi
Nje ceshtje ekonomike duhet te permiresohe me patjeter. Ka ardhur momenti te dini te menaxhoni me mire punet dhe mundesite apo talentet tuaja

 

Shigjetari
Eklips henor ne shenjen tuaj dhe ju do perfaqesoni nje emocion te madh ne jeten tuaj dhe te te tjereve me prezencen apo bashkepunimet tuaja

 

Bricjapi
Shume psikologjikisht te mbyllur dhe melankolik do ju gjej eklipsi henor. Nuk eshte momenti te mbylleni, por te frymezoheni dhe te deklaroni ndjenjat tuaja

 

Ujori
Jeta juaj sociale ka nevoje per nje reklamim dhe bum te madh. Merreni kete mundesi me henen e plote ne Shigjetar dhe bejeni sukses

 

Peshqit
Karriera dhe jeta personale do ngrihen ne rangun e nje profeti te madh per ju. Nderkohe besimi juaj duhet te ndryshoj qe ky profet te beje mrekulli.