Vajza e ish-deputetes shqiptare tregon “pikat e forta”, ndez rrjetin me fotot me bikini

Verën mund ta quajm padyshim si pikën e fortë të vajzës së ish-deputetes shqiptare, Ada Deda.

Ada ka bërë namin me fotot e saj në bikini nga bregdeti të cilat janë komëntuar e pëlyqer me mijëra herë.

Tashmë bukuroshja ka hapur sezonin dhe ka publikuar në Instagram disa foto me rroba plazhi të cilat patjetër kanë marrë vëmëndjen e kërkuar.

TE TJERA

spot_img