E paralajmëron Arbana Osmani, të shtunën në “Dua të të bëj të lumtur” një histori rrénqèthésè nga Jetimorja e Shkodrës

Historia rrénqèthésè e àbúzímít ndaj adoleshentes pesëmbëdhjetëvjeçare nga roja i shkollës dhe 3 persona të tjerë, trôndítí opinionin publik shqiptar.

Moderatorja e njohur Arbana Osmani me anë të një statusi në rrjetin social Instagram, ka bërë me dije se ditën e shtunë tek “Dua të të bëj të lumtur” do të na rrëfejë një histori trôndítëse

Ajo ka treguar se për herë të parë në një studio televizive, një vajzë dymbëdhjetëvjeçare do tregojë sesi roja e jetimores ka àbúzúar me të sèksúàlisht, edhe kur ajo e ka dénóncúar.

Arbana me pas ka saktesuar se vajza tashme eshte 27 vjec dhe se historine e saj ka vendosur ta beje publike ne shenje sinsibilizimi dhe se ajo pavaresisht viteve qe kane kaluar akoma ndihet e paragjykuar.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img