“Vit i vështirë”/ Astrologia Meri Shehu bën parashikimin për Ramën, çfarë do ndodhë: E pret një…(Video)

209

Astrologia e njohur Meri Shehu, e ftuar në emisionin “Ëake up” ka bërë parashikimin e horoskopit për kryeministrin e vendit, Edi Rama.

Në fjalën e saj, Shehu u shpreh se Rama si një i lindur i shenjës së gaforres po e përjeton shumë gjithë çfarë po ndodh në vend, duke shtuar se ky vit do ta përballë me një sfidë të madhe.

“Ne na intereson se po na udhëheqin. Nuk besoj se feston me çfarë po ndodh. Një gaforre nuk feston dot në momente kaq delikate. Duhet të jetë një gaforre shumë e fortë deri në fund të vitit nëse ia arrin që të menaxhojë dhe ta përballojë këtë sfidë natyrore dhe sociale. Është përballë një sfide sociale dhe natyrore. Këtë vit ka pasur dy tërmete dhe një virus shumë të fortë,”-u shpreh ajo.