Rrëfehet “Betim Spërdhima”: Për një rol të lodhur desh më hoqën nga Portokallia

Aktori i humorit Rezart Veleshnja i ftuar në emisionin ‘E Diell’ tregoi më shumë detaje rreth jetës private po ashtu dhe asaj profesionale.

 

Teksa foli për rolet e tij në ‘Portokalli’, aktori zbuloi se roli më i dobët ka qenë ai i spiunit, ndërsa shtoi se nga kjo ka rrezikuar dhe punën.

 

“Roli më i dobët ka qenë spiuni. Roli më i lodhur që kam bërë, nuk e di si nuk më hoqën atëherë nga Portokallia, shpëtova, ky është fat që shpëtova”, tha aktori.

TE TJERA

spot_img