Pas ndarjes, Dafina del për kafe me Dj Geek dhe ja si e quan publikisht

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri pak kohë më parë deklaroi ndarjen nga partneri i saj Dj Geek. Në një rrëfim për revistën “Story”, ajo tregoi se i ishte dashur të zgjidhte mes romancës dhe punës, duke zgjedhur këtë të fundit.

 

Pas ndarjes dyshja kanë ruajtur një raport miqësor me njëri-tjetrin, aq sa shihen kudo të shoqëruar. Së fundmi Dafina ka dalë për kafe me Dj Geek dhe me shoqen e saj, Nora Haxha. Ajo ka publikuar në Instastory një foto në shoqërinë e tyre.

 

Këngëtarja ka treguar se e kanë lënë në të shkuarën historinë e dashurisë mes tyre duke e quajtur ish-të dashurin “mik” publikisht. “Me dy miqtë e mi tek Miqt”, ka shkruar Dafina krahas fotos.

 

TE TJERA